Naše predajne sú od 2.12. otvorené pre verejnosť len pre nákup domácich potrieb a ako výdajné miesta. Veľkoobchodný predaj je pre firmy a živnostníkov je bez obmedzenia. Viac informácií tu.
Domov / Blog / Obývacia izba

MAGAZÍN

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.

Zariadenie obývacej izby Štítek: Zariadenie obývacej izby

 • Obývacia stena s dekorom dreva – svetlá či tmavá?

  Obývacia stena s dekorom dreva – svetlá či tmavá?

  Obývacie steny z masívu či s povrchovou úpravou imitujúcou drevo sú dlhodobo obľúbené. Pôsobia totiž na pohľad príjemne hrejivo a niektoré kúsky dokonca nikdy nevyjdú z módy. Problematické však môže byť rozhodnutie, či zvoliť obývaciu stenu radšej svetlú alebo tmavú. Čo…
 • Nábytok do obývačky s lesklým povrchom

  Nábytok do obývačky s lesklým povrchom

  Aj keď trendy na rok 2021 hlásia matné povrchy, lesk má stále svojich verných fanúšikov a pôsobí nadčasovo aj exkluzívne. Nábytok do obývačky s lesklým povrchom sa hodí k mnohým interiérovým štýlom a miestnosť doslova rozžiari.
 • Nadčasové obývacie steny so štruktúrou dreva

  Nadčasové obývacie steny so štruktúrou dreva

  Hľadáte obývaciu stenu do svojho interiéru? Ak túžite po hodnotnom kúsku, ktorý vás len tak ľahko neomrzí, zvoľte model s dekorom dreva. Tento prírodný materiál pôsobí hrejivo, príjemne a ľahko sa uplatní v rôznych štýloch bývania.
 • Ako zariadiť obývačku, ak radi a často meníte atmosféru izby

  Ako zariadiť obývačku, ak radi a často meníte atmosféru izby

  Aj vy patríte k ľuďom, ktorí milujú zmeny? Ani vás nadlho neuspokojí aktuálny vzhľad vašej obývacej izby a po krátkom čase už rozmýšľate, čo upraviť? Pôsobivý redizajn pritom človeka nemusí stáť celoživotné úspory. Stačí len vedieť, ako na to.
 • Biele obývacie steny sú stále trendy

  Biele obývacie steny sú stále trendy

  Hľadáte štýlový nábytok do svojej obývačky? Možno vás oslovia práve biele obývacie steny. Ak sa obávate, že výsledok bude nudný, radi vás vyvedieme z omylu. Biela je totiž nesmierne univerzálna a nadčasová farba.
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií