Domov / Blog / Nábytok na sedenie

Nábytok na sedenie

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.

Nábytok na sedenie Štítek: Nábytok na sedenie

 • Čo nesmie chýbať žiadnemu gamerovi? Ergonomické herné kreslo

  Čo nesmie chýbať žiadnemu gamerovi? Ergonomické herné kreslo

  Herné kreslá sa od klasických kancelárskych odlišujú tým, že sú navrhnuté špeciálne pre pohodlie hráčov. Pri ich výrobe sa zohľadňuje nielen to, ako hráči sedia, ale aj to, ako sa pohybujú. Najlepšie herné kreslo má celý rad ergonomických vychytávok, vďaka ktorým vás an…
 • Aký materiál vybrať na sedaciu súpravu?

  Aký materiál vybrať na sedaciu súpravu?

  Pri kúpe pohovky či sedacej súpravy máme zvyčajne hneď na začiatku jasno v tom, akú by mala mať veľkosť, tvar a farbu. Keď príde reč na materiál, nastáva dilema. Vybrať si textilné čalúnenie, prírodnú kožu alebo koženku? Čo je najlepšie?
 • Drevená stolička sa hodí do každého štýlu bývania

  Drevená stolička sa hodí do každého štýlu bývania

  Drevené stoličky sú nadčasový kúsok, ktorý nepodlieha vrtochom módy. Navyše materiál je jednoducho opracovateľný. Bez problémov na ňom upravíte škrabance, ale aj ľahko zmeníte jeho farbu. Aké ďalšie výhody ponúkajú masívne stoličky?
 • Zelené sedačky sú rozhodne dobrou voľbou. Presvedčte sa

  Zelené sedačky sú rozhodne dobrou voľbou. Presvedčte sa

  Sú obľúbené, štýlové, očarujúce, hravé… Reč je o pohovkách. A nie hocijakých. Zelené pohovky si podmanili domácnosti nielen u nás, ale aj po celom svete. Kde sa vzal trend zelených sedačiek a prečo sú rozhodne dobrou voľbou?
 • Stavte na nesmrteľné ušiaky a polohovateľné kreslá

  Stavte na nesmrteľné ušiaky a polohovateľné kreslá

  Pohodlné ušiaky patria k nesmrteľným kusom nábytku a nemali by chýbať v žiadnej domácnosti. Vedeli ste, že vznikli už v 17. storočí? Dnes sa ponúkajú v dizajnoch od výmyslu sveta a v najrozličnejších farebných vyhotoveniach. Veľkú dávku pohodlia vám však ponúknu aj prak…
 • Čo si môžete naplánovať pri sedacích súpravách na mieru?

  Čo si môžete naplánovať pri sedacích súpravách na mieru?

  Zabezpečili ste si bývanie, v ktorom chcete stráviť viac ako rok či dva? Vybavte ho kvalitnou sedačkou, ktorá vám bude perfektne slúžiť mnoho rokov. Ak vám záleží na každom detaile, plánovaná sedacia súprava je pre vás to pravé. Na čo myslieť pri výbere sedačky a o čom …
 • Rohové sedačky – veľkorysé sedenie pre všetkých

  Rohové sedačky – veľkorysé sedenie pre všetkých

  Rohová sedačka v tvare písmena L alebo U je snom mnohých majiteľov bytov alebo domov. Má viacero výhod, nie je však ideálnym riešením do každého priestoru. Čo by ste mali vedieť o rohových sedačkách ešte pred kúpou?
 • Aké stoličky do kuchyne či jedálne?

  Aké stoličky do kuchyne či jedálne?

  Pôžitok z jedla ovplyvňuje aj pohodlie pri jeho konzumácii. Stoličky do jedálne by preto mali byť nielen vkusné, ale aj ergonomické. Ako vybrať tie správne?
 • RADÍME: Ako si vybrať záhradné sedenie

  RADÍME: Ako si vybrať záhradné sedenie

  Než sa bezhlavo vrhnete do zariaďovania terasy a kúpy záhradného sedenia, mali by ste si ujasniť, aké máte požiadavky na priestor, dizajn aj materiál. A nezabudnite sa zamyslieť aj nad tým, kam s nábytkom po skončení sezóny. Aj to môže ovplyvniť výber.
 • RADÍME: Ako si vybrať kreslo

  RADÍME: Ako si vybrať kreslo

  Kreslo má poskytovať dostatočný relax, lahodiť oku a robiť svojim majiteľom radosť počas dlhého obdobia. Čo všetko vplýva na komfort sedenia v kresle a ako si vybrať to správne?
 • Riešenie do malých kuchýň: barové pulty a stoličky

  Riešenie do malých kuchýň: barové pulty a stoličky

  Kuchyne s barovým pultom sú nielen trendom, ale aj praktickým riešením nejednej domácnosti. Pult dokáže v prípade spojenia kuchyne s obývačkou jednotlivé miestnosti opticky oddeľovať alebo predstavuje jednoduchý spôsob, ako dostať do menšieho priestoru miesto na stolova…
 • Rozkladacie súpravy a pohovky sú veľmi praktické

  Rozkladacie súpravy a pohovky sú veľmi praktické

  Často prijímate návštevy, ale nemáte hosťovskú izbu? Vlastníte garsónku či jednoizbový byt a potrebujete užitočne využiť každý centimeter? Práve rozkladacie sedacie súpravy a pohovky dokážu vyriešiť problémy s nedostatkom miesta. Z akých máte na výber?