Čo je SCONTO Club?

Pretože si našich zákazníkov veľmi vážime, pripravili sme pre nich možnosť stať sa členmi SCONTO Clubu. Členstvo v našom Clube prináša isté výhody a žiadne záväzky.

Prečo by som sa mal/a stať členom?

Predovšetkým získate možnosť nakupovať za výnimočne výhodné ceny, a to aj mimo obdobia akciových ponúk. Pri každom produkte v e-shope je uvedená SCONTO Club cena. Sami sa tak môžete presvedčiť, že sa členstvo skutočne oplatí. SCONTO Club ceny sú uvedené aj na informačných lístkoch pri vybraných výrobkoch vo všetkých obchodných domoch SCONTO Nábytok.

Tým však výhody SCONTO Clubu nekončia – členov pravidelne informujeme prostredníctvom e-mailu o prebiehajúcich akciách a pripravujeme pre nich rôzne tematické inšpirácie.

Ako sa stať členom?

  1. V obchodných domoch
    Pri uzavretí kúpnej zmluvy záujemca o členstvo vyplní krátky dotazník, v ktorom vysloví svoj súhlas s členstvom, zároveň môže dobrovoľne vyplniť s predajcom meno a kontaktné údaje na zasielanie informácií o zľavových akciách.

  2. Na stránke e-shopu
    V priebehu nákupu v e-shope sa zákazník môže rozhodnúť pre členstvo v SCONTO Clube. Členské výhody je možné čerpať okamžite už pri prvom nákupe.

Je potrebné sa preukazovať členskou kartičkou?

Nie, členské kartičky nevydávame. Pri nákupe v e-shope sa po registrácii stačí prihlásiť. Pri nákupe v predajni nájdu váš účet v systéme ochotní predajcovia.

Môžem zrušiť členstvo?

Členovia SCONTO Clubu majú právo kedykoľvek zrušiť svoje členstvo, a to na základe vyhlásenia o ukončení členstva v SCONTO Clube zaslaného písomne na adresu:

SCONTO Nábytok s. r. o. 
Nová ul. 8144/10 
917 01 Trnava

alebo online na adresu info@sconto.sk

 

Je v tom nejaký háčik?

Nie je. Neváhajte a rozšírte rady členov SCONTO Clubu.