Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Skrinky nad práčku

Optimalizujte priestor nad práčkou. Naše skrinky ponúkajú praktické úložné riešenie na kúpeľňový textil a pracie prostriedky. Štýlový dizajn a funkčnosť do vašej práčovne. Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Typy kúpeľňových skriniek:
Dostupnosť
Cena

Maximalizujte využitie priestoru nad práčkou a získajte tak praktické úložné riešenie do vašej práčovne alebo kúpeľne.

Skrinky nad práčku sú navrhnuté s dôrazom na funkčnosť a estetiku. Udržte teda svoj priestor upravený a uprataný s inteligentným skladovaním.

Okrem praktickosti sú skrinky nad práčku navrhnuté aj s ohľadom na trvanlivosť a kvalitu.

Či už hľadáte moderný, minimalistický dizajn alebo skôr tradičný vzhľad, naša kolekcia ponúka rôzne štýlové možnosti, ktoré ladia s vašim interiérom. Skvele sa hodí do moderných aj klasických priestorov, kde zároveň plní svoju funkciu praktického úložného riešenia.

Upravte svoju práčovňu či kúpeľňu s kvalitnými skrinkami nad práčku. Preskúmajte našu ponuku, vyberte si tú najvhodnejšiu do vášho priestoru a užite si organizovaný a esteticky pohodlný domov.

Inspirujte se

Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané

Kto by si nepamätal starodávne truhlice, ktoré mávali na povale naši prarodičia? Myslíte si, že im už odzvonilo? Práve naopak. Truhlice sa znova tešia veľkej popularite, pretože sa môžu stať nielen perfektnou dekoráciou do interiéru, ale navyše ide aj o funkčný kus náby…

Komoda do spálne. Ako si vybrať tú pravú?

Potrebujete v spálni úložný priestor, ktorý nezaberie veľa miesta? Stavte na komodu. Vyrába sa v najrôznejších rozmeroch a vždy vám poskytne dostatok priestoru na veci, ktoré potrebujete upratať. Navyše je krásnym reprezentatívnym kúskom a môže plniť viacero funkcií. Ak…

7 + 1 rád, ako na štýlovú predsieň

Priestor, ktorý zbadáme ako prvý, keď vstúpime do akéhokoľvek bytu či domu, hrá omnoho dôležitejšiu úlohu, než si možno myslíme. Nejde iba o štvorcové metre, kde sa vyzujeme a vyzlečieme si kabát. Vo svete dizajnu funguje predsieň ako pozdrav či predstavenie sa.

Filtry

Typy kúpeľňových skriniek:
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm