NOBILIA – CREDO

NOBILIA – FASHION

ČISTÁ FORMA

Priame, jednoducho navrhnuté predné plochy súčasne zodpovedajú modernému, ale aj klasickému dizajnu. Hladká predná plocha s jemnými obrysmi sa dá skvele kombinovať. Či už so sklenenými segmentmi alebo matnými čiernymi sklenenými panelmi Masterflow

JEMNÉ FAREBNÉ TÓNY

Povrch predných plôch tvorí kvalitný lakovaný laminát. Matná koncová úprava v kombinácii s jemnými farbami vytvorí elegantnú a čisto puristickú kuchyňu.

ODPORÚČANÉ ÚCHYTKY

Program LINE N od Nobilie sa zameriava na trendy kuchyne. Aby bolo možné zachovať jedinečnosť, boli úchytky zámerne vynechané. Sú tak zvýraznené jemné línie a jednoduchá elegancia.

PRACOVNÉ DOSKY

MNOHOSTRANNE KOMBINOVATEĽNÉ

Puristicky čisté predné plochy ponúkajú priestor pre zvýraznenie pracovnej dosky. S rustikálnymi dekormi dreva získa kuchyňa prirodzený vzhľad. Bridlicovo sivá pracovná plocha je silne kontrastná s dvierkami v alpskej bielej.

ĎALŠIE ZVÝRAZNENIE

VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI VYBAVENIA - PRE INDIVIDUÁLNU KUCHYŇU

Navrhnite svoju kuchyňu s rôznymi funkciami a špeciálnymi detailmi. V závislosti na veľkosti miestnosti sú ponúkané rôzne koncepty. Vyberte si svoje obľúbené z kuchynských ostrovčekov, barových riešení a ďalších dizajnových doplnkov.

 

DOKONALE OSVETLENÉ

Osvetlite perfektne pracovnú dosku a vitríny. Absolútny top: Polica s LED podsvietením a alu rámom

 

SPRÁVNA ORGANIZÁCIA

Praktické riešenie vnútorného usporiadania členíme na skrine a výsuvy. Tak bude aj ten najmenší priestor perfektne využitý.

 

DEKORATÍVNE PANELY NA ZVÝRAZNENIE

S panelmi dodávate aj malým výklenkom zvláštny nádych. Vyberte si z rôznych návrhov digitálnej tlače.

 

OTVORÍTE POKLEPANÍM

Výklopné aj zalamovacie dvierka otvoriť jednoduchým poklepaním. Elektromotorická pohonná jednotka Servo Drive to umožňuje.