Domov / Nábytok / Drobný nábytok

Drobný nábytok - výpredaj

Objavte naše výpredajové ponuky na predsieňové panely, paravány, vešiaky a stojany. Pre tých, ktorí chcú oživiť svoj vstupný priestor či obývaciu izbu, je teraz tá pravá chvíľa. Čítať ďalej
Štítky:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 36 produktů podle Máme pro vás 36 produktů

Výpredaj drobného nábytku

Predsieňové panely pomáhajú vytvárať vkusný vstupný priestor do vášho domova. S elegantným vyhotovením a praktickým úložným priestorom nielen ozdobia, ale aj zaistia poriadok.

Potrebujete ohraničiť priestor alebo si vytvoriť súkromie? Paravány sú ideálnym riešením. Kvalitné materiály a praktický dizajn zaručujú, že váš interiér získa nový rozmer.

Police sa dokážu stať menším, avšak skutočne praktickým doplnkom, ktorý umožní vystaviť drobné dekorácie všetkým na obdiv. Nech si teda vaše obľúbené predmety nájdu svoje miesto na týchto praktických a esteticky pôsobiacich úložných prvkoch.

Vešiaky a stojany sú dôležité na udržanie poriadku a organizáciu vo vašej predsieni alebo spálni.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Štítky:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm