Stoličky - výpredaj

Vstúpte do sveta pohodlia a elegancie s našou rozmanitou kolekciou výpredajových stoličiek! Od klasických jedálenských po moderné kancelárske kreslá. V ponuke nájdete stoličky rôznych štýlov a farieb. Čítať ďalej
Štítky:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Otočná
Zobraziť 65 produktů podle Máme pro vás 65 produktů

Výpredajové stoličky

Jedálenské stoličky dodajú vášmu jedálenskému priestoru eleganciu, ale tiež ponúkajú maximálne pohodlie počas jedla. Prinášame vám jedálenské stoličky, ktoré nielen dodajú tú správnu atmosféru do vášho jedálenského priestoru, ale tiež ponúkajú pohodlné a ergonomické sedenie za dobrú cenu.

Do pracovného prostredia sú k dispozícii kancelárske kreslá, ktoré spájajú ergonomický dizajn s moderným vzhľadom. Kancelárske kreslá umožňujú nielen pohodlné sedenie, ale podporujú aj správnu ergonómiu, čo zlepšuje celkovú produktivitu.

Pokiaľ hľadáte štýlové a praktické riešenie na posedenie pri kuchynskom ostrovčeku, naše barové stoličky sú pre vás ideálnou voľbou. Nájdite si v našej výpredajovej ponuke ideálnu stoličku do svojho domova či kancelárie.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Štítky:
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm