NOBILIA – RIVA

INŠPIROVANÁ PRÍRODOU

Minimalistický dizajn sa stretáva s rustikálnym vzhľadom. Kým nádherne štruktúrovaný drevený dekor vyžaruje čaro prírody, betónový vzhľad vytvára mestský štýl. Tieto dva štýly možno dokonale kombinovať.

3 FARBY

VZHĽAD BETÓNU ALEBO DEKOR DREVA

Vyberte si z troch drevených imitácií s prirodzene elegantnou, autentickou štruktúrou. Alebo stavte na chladnú eleganciu betónového vzhľadu.

ODPORÚČANÉ ÚCHYTKY

Program LINE N od Nobilie sa zameriava na trendy kuchyne. Aby bolo možné zachovať jedinečnosť, boli úchytky zámerne vynechané. Sú tak zvýraznené jemné línie a jednoduchá elegancia.

PRACOVNÁ DOSKA

PERFEKTNÝ SÚLAD

Dekory pracovných dosiek zodpovedajú farbám korpusu a skriniek. Všetko je urobené v jednom harmonickom dizajne. Geniálne: vďaka špeciálnym LINE N bočniciam vyzerá pracovná doska akoby sa vznášala.

ĎALŠIE ZVÝRAZNENIE

VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI VYBAVENIA - PRE INDIVIDUÁLNU KUCHYŇU

Riva ponúka mnoho rôznych možností návrhu, a to aj v prípade, že máte obmedzený priestor. Sklenené dvere a materiálová kombinácia ako atraktívne zvýraznenie predných plôch. Kuchynské ostrovčeky, barové pulty, osvetlenie alebo praktické nástenné police. Nechajte sa inšpirovať!

 

OSVETLENIE VYTVÁRAJÚCE ATMOSFÉRU

Rozsvieťte svoju kuchyňu dokonale. S LED spotmi alebo integrovaným svetlom verzie NOVAPLUS.

 

ŠTÝLOVÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Kombinujte otvorené regálové systémy a vnútorné rozdeľovače tak ako sa Vám páči. Ponúkajú priestor a vyzerajú skvele.

 

SKLO A KOMBINÁCIA MATERIÁLU

Nástenné skrinky s hliníkovými rámami a sklenenými výplňami - saténové alebo číre - dodajú Vašej kuchyni konečný šmrnc.

 

PRAKTICKY ROZDELENÉ

Pre skrinky so zásuvkami a skrinky s výsuvmi existujú užitočné vnútorné rozdeľovače. Tak je obsah vždy správne roztriedený a ľahko všetko nájdete.