NOBILIA – TOUCH

PRIAMY A SUPERMATNÝ

Čistý puristický dizajn je doplnený o super matný povrch. Predné plochy tak získajú skôr mäkký vzhľad. Vďaka vysoko kvalitnému lakovanému laminátu sú dvierka odolné a ľahko sa čistia.

SEDEM FARIEB

CHLADNÉ FAREBNÉ SPEKTRUM

Popri pastelových tónoch sa chladné tóny ako čierna alebo bridlicovo sivá harmonizujú s čistým puristickým dizajnom. Extra matný povrch spôsobuje, že farby vyzerajú jemnejšie a menej minimalistické.

ODPORÚČANÉ ÚCHYTKY

ÚCHYTKY V MODERNOM DIZAJNE

Jednoduché a zmenšené prevedenie úchytiek harmonizuje s moderným, matným vzhľadom kuchyne. Krásnou alternatívou sú úchytkové lišty.

Program LINE N od Nobilie sa zameriava na trendy kuchyne. Aby bolo možné zachovať jedinečnosť, boli úchytky zámerne vynechané. Sú tak zvýraznené jemné línie a jednoduchá elegancia.

PRACOVNÉ DOSKY

DOKONALE ZLADENÉ

Doplňte supermatný vzhľad s dekoratívnou pracovnou doskou. Rustikálny vzhľad dreva, urbanistický betónový vzhľad - vyberte si zo širokej ponuky.

ĎALŠIE ZVÝRAZNENIE

VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI VYBAVENIA - PRE INDIVIDUÁLNU KUCHYŇU

Navrhnite svoju kuchyňu s rôznymi funkciami a špeciálnymi detailmi. V závislosti na veľkosti miestnosti sú ponúkané rôzne koncepty. Vyberte si svoje obľúbené z kuchynských ostrovčekov, barových riešení a ďalších dizajnových doplnkov.

DOKONALE OSVETLENÉ

Použite osvetlenie, ak chcete, aby kuchyňa bola v pravom svetle. Dekoratívny prvok: LED svetelná POLICA s nastaviteľnou svetelnou farbou

INTELIGENTNE ORGANIZOVANÉ

Praktické riešenie vnútorného usporiadania členíme na skrine a výsuvy. Takže aj ten najmenší priestor môže byť perfektne využitý.

ZVÝRAZNENIE POMOCOU DEKORATÍVNYCH PANELOV

S panelmi dodávate aj malým výklenkom zvláštny nádych. Vyberte si z rôznych návrhov digitálnej tlače.

NEZVYČAJNÉ ZVÝRAZNENIE PREDNÝCH PLÔCH

Očarujúce kovové povrchy sú trendy a vykúzlia ľahký industriálny dotyk. Súčasne vyzerajú luxusne