Vážení zákazníci, z dôvodu štátneho sviatku budú dňa 5.7.2022 naše obchodné domy zatvorené. Na nákup neváhajte využiť náš e-shop.
Domov / Nábytok / Záhrada

Záhrada

Keď začne slnko hriať a vonkajšie teploty začnú byť príjemné, stáva sa záhrada, balkón či terasa našou vonkajšou obývacou izbou. K tomu potrebujeme pekný a hlavne pohodlný záhradný nábytok, vďaka ktorému sa budeme cítiť príjemne. V SCONTE nájdete široký sortiment záhradného vybavenia či už pre menší balkón alebo veľkú záhradu. Vonku pod holým nebom - vďaka záhradnému nábytku si môžete dokonale oddýchnuť na balkóne, terase alebo v záhrade. Záhradné zostavy alebo jednotlivé ležadlá, stoličky, stoly - u nás si každý príde na svoje. Čítať ďalej
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 77 produktov podle Máme pro vás 77 produktov
1 3

Letný nábytok na balkón, terasu alebo do záhrady

Keď začne slnko hriať a vonkajšie teploty začnú byť príjemné, stáva sa záhrada, balkón či terasa našou vonkajšou obývacou izbou. K tomu potrebujeme pekný a hlavne pohodlný záhradný nábytok, vďaka ktorému sa budeme cítiť príjemne. V SCONTE nájdete široký sortiment záhradného vybavenia či už pre menší balkón alebo veľkú záhradu. Vonku pod holým nebom - vďaka záhradnému nábytku si môžete dokonale oddýchnuť na balkóne, terase alebo v záhrade. Záhradné zostavy alebo jednotlivé ležadlá, stoličky, stoly - u nás si každý príde na svoje.

Či už hľadáte záhradné hojdacie kreslá alebo relaxačné ležadlá, praktické záhradné stoly, štýlové záhradné lavičky a stoličky - SCONTO vám ponúka záhradný nábytok a doplnky pre krásnu záhradnú sezónu.

Náš záhradný sortiment je vo väčšine prípadov vyrábaný z prírodných materiálov alebo z ich imitácií. Nájsť môžete napríklad drevený, kovový alebo ratanový záhradný nábytok. Zaujímavou alternatívou je umelý ratan, ktorý ponúka jednoduchú údržbu a dlhú životnosť.

Výber vhodného nábytku

Horúce počasie a svieži letný vánok si môžete vďaka skladaciemu nábytku užiť aj na balkóne. Na jeseň stačí nábytok jednoducho zložiť a umiestniť ho napríklad do pivnice. Pre skutočných fanúšikov veľkých záhrad máme v ponuke záhradné altány, ktoré poskytnú dostatok priestoru pre rodinu i priateľov v akomkoľvek počasí. Ak disponujete menšou terasou alebo záhradkou, nenechajte si ujsť náš výber univerzálnych záhradných zostáv, pomocou ktorých môžete ľahko pohostiť vašich najbližších. S našimi záhradnými zostavami a programami sa stanete vyhľadávanými hostiteľmi. Hoci sa náš exteriérový nábytok môže chváliť vysokou odolnosťou proti chladnejšiemu počasiu a dažďu, odporúčame ho cez zimu skladovať v uzavretých priestoroch.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
cm
cm
cm
cm
cm
cm