Domov / Nábytok / Záhrada

Záhrada

Keď na jar začne slnko hriať a z hliny začnú vykukovať krókusy, stane sa záhrada najmilšou izbou vášho domu. Čítať ďalej
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Výhody
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 39 produktů podle Máme pro vás 39 produktů
1
Predsa v nej ale nebudete stáť alebo hneď pracovať! A nemusíte dokonca mať ani záhradu. Aj na balkón a terasu potrebujete pekný, pohodlný a trvanlivý záhradný nábytok. Pre všetky tieto miesta máme na výber niekoľko záhradných stolov, stoličiek, kresiel a pohoviek, lavíc a ďalšieho záhradného vybavenia. 
Výber vám uľahčí ponuka kompletných záhradných zostáv v jednotnom dizajne. Na vrchol potešenia z pobytu pod šírym nebom vás vynesú záhradné ležadlá a hojdačky. Pred dažďom a spaľujúcim slnkom ochránia záhradné pavilóny.
Záhradný sortiment je najčastejšie vyrobený z prírodných materiálov, typicky exotického dreva, kovu, ratanu alebo ich kombinácií. Skúsenosť hovorí, že ani imitácia prírodných materiálov neznižuje úžitkovú ani estetickú hodnotu nábytku. Napríklad umelý ratan je na rozdiel od prírodného rovnako pekný, popritom ponúka ešte dlhšiu životnosť a jednoduchšiu údržbu.
Naše záhradné vybavenie je samozrejme určené na použitie vonku. Neprekáža mu, keď zmokne. Len počas zimy mu bude lepšie niekde v suchu pod strechou.
 

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
cm
cm
cm
cm
cm
cm