Domov / Nábytok / Postele / Jednolôžkové postele

Domčekové postele

Domčekové postele sú populárnou voľbou do detských izieb, spájajú pohodlie so zábavným dizajnom. Čítať ďalej
Prevedenie postele:
Dostupnosť
Cena

Domčekové postele môžu byť vhodnou voľbou v prechodnej fáze, kedy dieťa prechádza z postieľky na väčšiu posteľ. Dizajn domčeka môže pomôcť dieťaťu cítiť sa bezpečnejšie a pohodlnejšie počas tohoto prechodu.

Otvorený dizajn domčekových postelí môže vytvárať pocit vzdušnosti a priestrannosti v izbe. To môže byť obzvlášť užitočné v menších priestoroch.

Domčekové postele pridávajú do detskej izby punc originálnosti a estetického zvláštneho prvku. Môžu sa stať štýlovým doplnkom interiéru.

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Prevedenie postele:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Modrá
Prírodná
Ružová
Sivá
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm