Komody dub sonoma

Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Zobraziť 77 produktov podle Máme pro vás 77 produktov
1 3
Komody dub sonoma
Zháňate sa po komode, ktorá by bola v dekore sonoma, pretože v tomto štýle máte vybavenú takmer polovicu bytu? Nedarí sa vám zohnať adekvátnu komodu, ktorá by bola účelná a zároveň vyzerala skvostne? V tom prípade na vás čakajú členité, viacúčelové komody v dekore sonoma, ktoré oceníte ako vo svojej spálni, obývačke, tak i napríklad v kuchyni.
 
Nadčasový vzhľad, ktorý sa snúbi s praktickosťou
Domnievate sa, že úložný priestor vo vašom byte sa už nedá nikde nájsť? Pre ďalšiu skriňu v byte už nemáte dostatok miesta a tak neustále inak skladáte komínky s oblečením a snažíte sa ich vtesnať do posledných voľných priestorov? V tom prípade by vám iste prišla vhod veľmi prezieravo riešená komoda, ktorá okrem svojej praktickosti, ktorou je dopriať vám dostatok úložného priestoru pre vaše oblečenie, lôžkoviny, poprípade vankúše plní aj účel estetický a to ešte vo veľmi obľúbenom a populárnom dekore sonoma. Nadčasový vzhľad v kombinácii s praktickou funkciou komody a tiež kombinovateľnosť jednotlivých skriniek, si musíte zamilovať.
 
V čom tkvie tajomstvo týchto komôd?

Tajomstvo týchto komôd tkvie v tom, že sa hodia do každého interiéru a nikde takpovediac neprekážajú. Použiť ich môžete nielen v obývacejizbe, kde budú príjemnou kulisou celého priestoru, ale napríklad aj v kúpeľni, kam si ľudia kupujú menšie formáty komôd, do ktorých schovávajú rôzne čistiace a kozmetické prostriedky a vďaka čomu získajú nielen opticky viac miesta, ale sa im naozaj reálne miesto v kúpeľni uvoľní. Tieto menšie komody sa dajú využiť aj do predsiene či do detskej izby, v ktorom pojmú buď detské oblečenie či poslúžia ako účelný prebaľovací pult po dobu, ktorá bude na to potrebná. Ďalej sa tieto komody dajú využiť aj v spálni, kde sa kvôli nim nebudete musieť nijako obmedzovať s priestorom, pretože tieto komody vďaka svojej štíhlosti, nezaberú toľko miesta.
 

Filtry