Komody dub sonoma

Naše komody v dekore duba sonoma patria k najobľúbenejším. Svetlý odtieň dreva je príjemný sám osebe, v kombinácii s bielymi dvierkami alebo čelami zásuviek vytvára pôvabný, decentný kontrast. Čítať ďalej
Dekor:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zatváranie prednej časti
Počet dverí/dvierok
Počet zásuviek
Zobraziť 107 produktů podle Máme pro vás 107 produktů
Komody v dube sonoma ponúkame vo viacerých veľkostiach a usporiadaniach. Zásuvkové komody sa môžu stať praktickým bielizníkom, príručným skladom stolných hier, čímkoľvek, na čo ich využijete. Skrinky s dvierkami sú vhodné do kuchyne, spálne a kancelárie. 
Naša najväčšia dubová komoda má šírku 180 centimetrov a zastane funkciu hlavného kusa nábytku v menšej obývačke. Veľa komôd má dvierka, zásuvky aj otvorené odkladacie plochy zároveň. Už im nebudeme navrhovať miesto ani účel – hodia sa skutočne kamkoľvek.
Laminovaný povrch komôd s dekorom duba sonoma je odolný voči poškriabaniu. Nie je príliš citlivý ani na poškodenie vlhkosťou. Kolieska od kávy alebo limonády sa z nej veľmi ľahko odstránia. 
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Dekor:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm