Vysoké komody

V ponuke komôd vysokých cez 90 centimetrov nájdete praktické úložné skrinky (až skrine) so zásuvkami aj policami. Čítať ďalej
Rozmer komody:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zatváranie prednej časti
Počet dverí/dvierok
Počet zásuviek
Zobraziť 227 produktů podle Máme pro vás 227 produktů
V našom výbere sú menšie komody vhodné do stiesnených priestorov kúpeľní a predsiení. Práve tam oceníte ich výšku: šetria miesto na podlahe a nemusíte sa k nim ohýbať. 
Veľké a široké komody s výškou až okolo dvoch metrov sa zasa môžu stať kľúčovým prvkom kancelárie alebo obytnej izby. Konfigurácia zásuviek, skriniek aj otvorených políc na vystavenie dekoračných predmetov môže byť praktickejšia než hociktorá obytná stena. 
Komody rozhodne neznížia úroveň vášho bytu. Remeselné spracovane, kvalitné povrchy, nápaditá kombinácia dekorov aj vyhotovenie rúčok robia česť účelu aj štýlu. Najvyššie estetické nároky splnia vysoké komody z masívu, kusy poctivého nábytku do bytu aj chalupy.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Rozmer komody:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm