Komody z masívu

Drevené komody z masívu nie sú len praktickým kusom nábytku, ale aj klenotom bytového dizajnu. Čítať ďalej
Materiál:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zatváranie prednej časti
Počet dverí/dvierok
Počet zásuviek
Zobraziť 63 produktov podľa Máme pre vás 63 produktov
Neveľké pôvabné skrinky so zásuvkami, dvierkami alebo prútenými košmi pripomenú čaro starých čias, a pritom splnia požiadavky súdobého bývania. Preto sa dobre hodia do vidieckych chalúp aj do mestských víl. 
Je mnoho podôb dreva a mnoho komôd na výber. Najdostupnejšia je masívna komoda z lakovanej borovice s charakteristickou kresbou borovicového dreva. Provensálsku kuchyňu pripomenie na bielo nalakovaná komoda s prírodnou morenou doskou. Pozornosť na seba strhnú už na pohľad masívne komody z akácie, palisandru alebo mangovníka. 
Niektoré modely odkazujú na historické vzory, iné ich decentne využívajú v súčasnom dizajne. Vo výsledku tu vždy máte poctivý kus dreveného nábytku, ktorý nestarne fyzicky ani morálne.
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Materiál:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm