Naše predajne sú od 10.12. otvorené pre všetkých kto je očkovaný alebo prekonal covid-19. Viac informácií tu.

Komody z masívu

Filtry

Aktivní filtry

Materiál Masívne drevo
Cena
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm

Komody z masívu


Tradičný štýl si ľahko osvojíte
Tradičný štýl komôd, ktorý sa pýši najmä výrobou z masívnej borovice či dokonca mangovníka, ktorý je obdivuhodný nielen vďaka svojmu vzhľadu, ale aj vďaka svojej životnosti, ktorá je úctyhodná a ktorá si vás doslova a do písmena podmaní. Záleží len a len na vás, koľko sa vám bude na vašej novej komode páčiť dvierok či dokonca zásuviek. Ak milujete exotický vzhľad nábytku, iste vám padnú do oka veľmi exotické komody vyrobené práve z masívneho mangovníka, ktorý vás svojím netradičným vzhľadom, ktorý je podmienený indickým prvkom, musí osloviť.
 
Komoda ako nočný stolík? Prečo nie?
Komoda nemusí vyložene slúžiť iba na skladovanie vecí, ale môže poslúžiť aj ako nočný stolík. Vďaka tomu tak získate priestor, kam uložíte svoju posteľnú bielizeň a navyše získate nočný stolík, na ktorom budete môcť mať postavenú lampičku, pripravené okuliare a samozrejme aj dobrú knihu na dobrú noc. Okrem toho, že získate komodu a nočný stolík v jednom, takisto aj ušetríte miesto v spálni, pretože sa nebudete musieť zaoberať tým, kam by sa dala postaviť komoda, ktorá by bola rapídne väčšia.
 
Nadčasový dizajn, ktorý budete milovať

Nadčasový dizajn komôd vás dozaista osloví. Elegantné komody snúbiace sa s variabilitou sebe vlastnou si nemožno nezamilovať. Tieto komody navyše môžete umiestniť napríklad do obývacej izby, už spomínanej spálne, kúpeľne či dokonca do kuchyne, kde svoje miesto nájdu najmä komody s poličkou, ktorá vyzerá elegantne a zároveň je veľmi praktická, čo ocení každá gazdinka.
Zobraziť viac