Nobilia - Focus

NOBILIA – FOCUS

PRAVÝ LAK S ULTRA VYSOKÝM LESKOM

Pre obzvlášť skvelý výsledok sú predné plochy niekoľkokrát natreté a následne leštené. Tým sa dosiahne uzavretého, hladkého povrchu. Pre vysoko kvalitný vzhľad.

5 FARIEB

NADČASOVÉ A MODERNÉ ZÁROVEŇ

Vysoký lesk vyzerá zvlášť elegantne a ušľachtilo, keď je kombinovaný s diskrétnymi univerzálnymi tónmi. Farebné spektrum sa pohybuje od alpskej bielej po sivú. Máte teda istotu, že nájdete ten správny tón.

ODPORÚČANÉ ÚCHYTKY

ÚCHYTKY V MODERNOM DIZAJNE


Zdôraznite vysoko lesklé predné plochy s modernými dizajnovými úchytkami z ušľachtilého kovu. Tiež sa hodí: minimalistický dizajn úchytkovej lišty.

PRACOVNÁ DOSKA

HARMONICKÉ SPOJENIE


Dekorácie pracovných dosiek sú prispôsobené farbám predných plôch. Tón v tóne alebo skôr nápadný v čiernom mramorE (imitácia) alebo dekor Metal Art: Rozhodnite sa sami!

ĎALŠIE ZVÝRAZNENIE

VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI VYBAVENIA - PRE INDIVIDUÁLNU KUCHYŇU

Navrhnite si Vašu kuchyňu s rôznymi funkciami a funkčnými detailmi úplne individuálne. Skvelou možnosťou je napríklad COLOR CONCEPT. Ďalšie možnosti sú napríklad kuchynské ostrovčeky, bary, osvetlenie alebo praktické regály.

DOKONALE OSVETLENÉ

Popri rôznych spotoch je LED- sklenená polica top. Farbu svetla môžete plynule regulovať

PRAKTICKÉ ROZDELENIE

Praktické riešenie vnútorného usporiadania členíme na skrine a výsuvy. Tak bude aj ten najmenší priestor perfektne využitý.

 

DEKORATÍVNE PANELY NA ZVÝRAZNENIE

S panelmi dodávate aj malým výklenkom zvláštny nádych. Vyberte si z rôznych návrhov digitálnej tlače.

 

COLOR CONCEPT

Pridajte farbu podľa toho, čo máte radi s COLOR CONCEPT. Okrem čerstvých farieb, môžete oživiť kuchyňu betónovou a bronzovou imitáciou aj vzrušujúcimi dekormi dreva, rovnako ako studenou mramorovou, kamennou a kovovou optikou.