Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané

Domov / MAGAZÍN / ZARIAĎUJEME / Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané
Publikováno: 14. 05. 2020
Kto by si nepamätal starodávne truhlice, ktoré mávali na povale naši prarodičia? Pravdou však je, že truhliciam neodzvonilo, práve naopak. Opäť sa začínajú tešiť veľkej popularite, pretože sa môžu stať nielen perfektnou dekoráciou do interiéru, ale navyše ide aj o funkčný kus nábytku. Veríme, že si určite dokážete vybrať takú truhlicu, ktorá zapadne presne do vášho bytu.
Truhlica býva najčastejšie využívaná ako úložný priestor. Či už ide o sezónne prikrývky, upratovacie prostriedky alebo veci, čo sa vždy nevzhľadne povaľujú všade naokolo... Jednoducho ich schovajte do truhlice, kde o nich budete vedieť len vy.

NAJČASTEJŠIE DRUHY TRUHLÍC:

  • Starožitné truhlice alebo truhlice z dreveného masívu vám pripomenú staré časy. Môžu byť aj ručne maľované alebo vyrezávané.
  • Truhlice môžu byť i kovové alebo v kombinácii dreva a kovu (kovové pracky, rohy, pláty...). Tie potom môžete umiestniť ako do moderného, tak aj do vidieckeho interiéru.
  • Dnes môžete neraz vidieť i drevené truhlice s patinou, ktoré môžu byť doplnené o modernú potlač alebo vintage doplnky.
  • Minimalistické truhlice sú obľúbené vďaka svojmu neutrálnemu tónu – zvyčajne sú hladké, bez ozdobných prvkov a v prírodnej farbe.
  • Truhlice so sedákom poslúžia nielen ako praktické úložisko, ale aj ako jednoduché doplnkové sedenie v rôznych priestoroch.

KDE TRUHLICE NAJLEPŠIE VYUŽIŤ?

V obývacej izbe – môže truhlica slúžiť ako úložný priestor niekde v rohu, no môže byť použitá aj ako konferenčný stolík alebo lavica vytvárajúca ďalšie miesto na sedenie.
Truhla GURU
Truhla BOMBAY
spálni – môže takáto truhlica slúžiť ako nočný stolík, úložný priestor pri nohách postele alebo skrinka na časopisy, vankúše, resp. čokoľvek iné. Dobrou voľbou je aj čalúnená truhlica ladiaca napríklad s čalúnením postele.
Truhla MONACO 180
Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané
Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané
V predsieni – môžete ju využiť ako miesto na sedenie, topánkovník alebo úložisko potrieb vášho domáceho miláčika.
Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané
Truhla ROUTE 30994
V detskej izbe – môže slúžiť ako úložisko hračiek, ktoré tam dokážete veľmi rýchlo upratať, priestor na periny či posteľnú bielizeň, prípadne si do nej staršie deti môžu ukladať staré učebnice, odev a podobne.
Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané
Truhlica so sedákom UNDERGROUND
Dnes sú v kurze truhlice všetkých rozmerov, tvarov a materiálov. Určite si najprv rozvrhnite priestor, podľa ktorého si vyberte veľkosť a dizajn truhlice, aby ste si nezaobstarali príliš veľkú alebo štýlovo nevhodnú. Potom už nezostáva nič iné, len sa kochať jej krásou, uložiť do nej všetko, čo potrebujete, a radovať sa z toho, ako rýchlo je upratané.
Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané
Publikováno: 14. 05. 2020
Autor článku: SCONTO Nábytok

MAGAZÍN

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.
všetky články
Čo s izbou, keď sa z dieťaťa stane tínedžer?

Čo s izbou, keď sa z dieťaťa stane tínedžer?

Zariadili ste krásnu izbičku pre vašu princezničku či malého nezbedníka, ale dnes už vášho potomka akosi neoslovuje? Keď sa z dieťaťa stane tínedžer, objavia sa indi…
Čítať ďalej
Toppery – kedy sa vám zídu?

Toppery – kedy sa vám zídu?

Ak ste si kúpili nový matrac, určite vám ležalo na srdci, aby bol nielen pohodlný, ale aj trvácny. Možno netušíte, že komfort počas spánku a životnosť matraca môže z…
Čítať ďalej
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií