Domov / Nábytok / Postele

Postele z masívu

Objavte našu ponuku postelí z masívneho dreva, ktoré sú obľúbené pre svoj vzhľad, kvalitu a trvanlivosť. Vyberte si tú pravú masívnu posteľ pre váš dokonalý spánok. Čítať ďalej

SPÁLŇOVÉ PROGRAMY

Spálňa je odpradávna oázou pokoja a harmónie, avšak vybrať správnu kombináciu farieb, tónov a štýlov môže byť náročnou úlohou. Ušetrite si preto čas a pozrite si sortiment premyslených spálňových zostáv, ktoré sme pre vás vybrali.
Všetky programy
Filtry
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
Dĺžka
cm
cm
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Úložný priestor
Nočný stolík
Dodatočná špecifikácia
Zobraziť 50 produktov podle Máme pro vás 50 produktov
1
Postele z masívu - príroda vo vašej spálni
Na kvalitný spánok nepotrebujete žiadne tabletky na spanie. Na kvalitný spánok potrebujete predovšetkým kvalitnú posteľ. A akú inú, než posteľ z prírodného materiálu, posteľ z masívu. Na takej si zaslúžite spať práve vy. Smrek, borovica, buk alebo akácia. Záleží len na vás, pre aký „strom“ sa rozhodnete. Každé drevo má iné vlastnosti, inú kresbu, štruktúru a samozrejme aj inú farbu.

Buk je tvrdý a pevný s jemnou štruktúrou. Dub je húževnatý a má výraznú štruktúru. Smrek je mäkký a pružný a má výrazné letokruhy. Akácia je exotická drevina a je tvrdá, húževnatá a pevná. Materiály sú rozdielne, tak ako sú rozdielne vaše priania a očakávania. Je len na vás, aký si vyberiete.
 
Pre jedného alebo pre dvoch
Vaše zážitky môžete zdieľať aj so svojim partnerom alebo partnerkou na manželskej posteliPosteľ z masívu si užije aj vaše dieťa alebo deti. Pokiaľ ich máte viac, môžete sa rozhodnúť pre praktickú poschodovú posteľ až pre tri deti. Niektoré postele z masívu sú navyše originály vzídené z ručnej výroby. Náročnému klientovi sa tak ponúka možnosť mať doma jedinečný kúsok vyrobený v rôznom štýle, či už v štýle exotickom, provence alebo štýle, ktorý vás vráti o 50 rokov naspäť, do chalupy vašej babičky na dedine.
Prírodný materiál, drevo, nájdete aj v podobe jednoduchých posteľových rámov. Tento variant poteší napr. študentov pri zariaďovaní ich študentských izieb, alebo rodinu pri zariaďovaní víkendovej chaty, ktorá si prírodný materiál určite zaslúži.
 
Prečo ísť do masívu?
  • Ctíte prírodné materiály.
  • Dizajny postelí z masívu sú ako univerzálneho vzhľadu, tak aj originálneho – máte radi možnosť výberu.
  • Vidíte krásu v súlade prírodných materiálov a ostatných interiérových prvkov u vás doma.
  • Dlhá životnosť, odolnosť a zdravotná neškodnosť, to je to, čo očakávate od svojej postele.
  • Drevo, to sú vaše emócie, to je vaša láska, to je príroda u vás doma.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm