Domov / Bytové doplnky

Bytové doplnky - výpredaj

Hľadáte dokonalé bytové doplnky za výhodné ceny? Naša výpredajová kategória bytových doplnkov je tu pre vás! Bez ohľadu na to, či potrebujete nové doplnky do kúpeľne, spálne, kuchyne alebo predsiene, máme pre vás skvelé ponuky. Čítať ďalej
Štítky:
Dostupnosť
Cena
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Medená
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Zobraziť 356 produktů podle Máme pro vás 356 produktů

Výpredajové bytové doplnky

Bez ohľadu na to, či túžite po osviežení kúpeľne, vytvorení útulnej atmosféry v spálni, zdokonalení kuchyne alebo pridaní niečoho jedinečného do predsiene – naše doplnky sú tu pre vás!

Doplnky do kúpeľne, spálne, kuchyne a predsiene – všetky tieto kategórie sú zastúpené v tejto kategórii. Urobte si radosť novými dekoráciami a prineste do svojho domova čerstvý vietor za skvelé ceny. S našimi výpredajovými bytovými doplnkami môžete transformovať svoj priestor a vytvoriť si domov snov, bez toho aby ste museli výrazne investovať.

Objednajte si ešte dnes a získajte skvelé produkty, ktoré očaria vaše priestory!

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Štítky:
cm
cm
cm
cm
cm
cm
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Medená
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá