Pohovky - výpredaj

Pohovky vo výpredaji sú dobrým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú pohodlné sedenie v zľave a z rôznych dôvodov chcú pri kúpe sedačky ušetriť. Napriek nižšej cene ponúkajú komfortné sedenie aj trendový dizajn. Pohovka je typom nábytku, ktorý by nemal chýbať v žiadnej obývacej izbe. Ponuka akciových pohoviek umožňuje vybrať si sedací nábytok so zľavou z ceny, nie však zľaviť pri požiadavkách na kvalitu. Čítať ďalej

Ako vybrať pohovky z výpredaja  

Aj keď si zaobstaráte lacnejšiu sedaciu súpravu, neznamená to, že na ňu musíte mať nižšie nároky. V spolupráci s overenými dodávateľmi vám ponúkame pohovky v zľavnenej cene, ktoré ponúkajú očakávaný komfort sedenia aj zaujímavý dizajn. Za ich nižšou cenou nehľadajte žiadne skryté háčiky, na ktoré prídete neskôr, alebo nebodaj poškodenia, kvôli ktorým by bola ich cena znížená. Výpredajové modely sa, naopak, neustále menia, preto nepremeškajte šancu zaobstarať si ten váš vysnívaný za zľavnenú cenu. Ušetrené peniaze môžete potom investovať napríklad do doplnkov pre vašu domácnosť.  

 

Pohovka vo výpredaji môže okrem klasickej funkcie sedenia poskytovať aj možnosť rozloženia na lôžko či úložný priestor na odloženie lôžkovín alebo sezónnych vecí, ktoré aktuálne nevyužívate. Pohovka je univerzálnym typom sedacieho nábytku, ktorý sa hodí do obývačiek, detských aj študentských izieb, hosťovských izieb či pracovní. Medzi najobľúbenejšie patria dvojmiestne a trojmiestne pohovky, v ponuke Sconta však nájdete rozkladacie pohovky a gauče od jednomiestnych až po štvormiestne. Ak chcete pri nákupe ušetriť, stačí len sledovať, či model, ktorý ste si vyhliadli, je aktuálne vo výpredajovej zľave.  

 

Aké rôzne štýly u nás nájdete? 

Pohovky z ponuky Sconta ponúkajú rozličné štýly, farby aj materiálové vyhotovenia, takže sa pri zariaďovaní interiéru vyhnete zbytočným kompromisom. U nás nájdete sedací nábytok v rôznych štýloch: 

  • moderný, 

  • škandinávsky, 

  • nadčasový, 

  • klasický, 

  • glamour, 

  • minimalistický, 

  • rustikálny, 

  • patchwork, 

  • retro, 

  • provence. 

 

Do priestoru alebo ku stene – vyberte si  

Väčšina našich pohoviek disponuje čalúnením aj zo zadnej strany, preto je možné umiestniť ich aj voľne do priestoru a nemusíte ich schovávať ku stene – umiestniť môžete napríklad dve pohovky oproti sebe. Poťahovým materiálom je zvyčajne odolná hladká tkanina, ktorá sa ľahko udržiava. Pri pohovkách s taburetom si zase vďaka kombinácii pohovky s podnožkou viete vytvoriť rohové sedenie a plnohodnotne tak nahradiť rohovú sedačku. Pokiaľ teda hľadáte praktické a vkusné riešenie do vášho príbytku, sedacími pohovkami vo výpredaji získate, ako sa hovorí, veľa muziky za menej peňazí. 

 

Drobné detaily, ktoré zavážia 

Pri výbere pohovky sa zamerajte aj na detaily, ako odnímateľné vankúše, polohovateľné opierky či nastaviteľné podhlavníky. Dôležitá je aj výška zadnej opierky, ktorá by sa mala odvíjať od najvyššieho člena rodiny. Nižšie opierky síce pôsobia vzdušnejšie a trendy, vyšším ľuďom sú však menej pohodlné. Ak chcete výrazný kúsok, ale striedmejšie farby, hľadajte ozdobné prešívanie čalúnenia či ozdobné gombíky. Nezabudnite si všímať nožičky – možno im na prvý pohľad nevenujete toľko pozornosti, štýlom a materiálom by však mali zapadnúť do zvyšku interiéru. 

 

Ak ste sa ešte nerozhodli, či sú pohovky vo výpredaji presne to, čo práve do svojej obývačky potrebujete, odporúčame vám pozrieť si kompletnú ponuku sedacích súprav a pohoviek Sconta, ktorá zahŕňa všetky druhy sedačiek a pohoviek v rôznych cenových kategóriách.