Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Okrúhlé jedálenské stoly

Okrúhly jedálenský stôl môžete odmietať, alebo milovať. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Zobraziť 52 produktov podle Máme pro vás 52 produktov
1
Okrúhly jedálenský stôl sa stane dominantou vašej jedálne. Uplatní sa ale tiež v menších kuchyniach, pretože nemá rohy a umožňuje prístup, aj keď stojí takmer v kúte miestnosti. Pri stole si budú všetci rovní dokonca aj vtedy, ak núdzovo pristavíte nejakú stoličku navyše. 
Nikde sa tak dobre nediskutuje ako pri okrúhlom stole!
Okrúhle jedálenské stoly ponúkame s priemerom od 80 do 140 cm. Želáte si stôl sklenený, masívny, z laminovaného materiálu vo farbe alebo s dreveným dekorom? Bežná je kombinácia rôznych materiálov, napr. bielej lakovanej dosky s bukovými masívnymi nohami alebo masívnej dosky s kovovým podstavcom, ktorá stolu zabezpečeuje dokonalú stabilitu. V niektorých modeloch nájdete pod doskou stolu malý, ale užitočný odkladací priestor.
V ponuke sú tiež okrúhle stoly skladacie, ktoré rýchlo premeníte na oválnu sviatočnú tabuľu.