Široké komody

Komody široké až 250 centimetrov dokážu pojať nevídané množstvo vecí. Pritom miestnosť nepreplnia ako klasické skrine. Čítať ďalej
Rozmer komody:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zatváranie prednej časti
Počet dverí/dvierok
Počet zásuviek
Zobraziť 907 produktov podľa Máme pre vás 907 produktov
Tradičným poľom pôsobnosti sú komody v predsieni (kľúče, čapice a vreckovky), v spálni (bielizeň) alebo v jedálni (príbory od babičky, servítky, sviečky). 
Najväčšie komody ako objemom, tak vzhľadom obstoja aj v úlohe sektorových stien. Na komodu postavíte televízor s hi-fi, na stenu zavesíte police či obrazy. Originálne a lacné, vôbec nie núdzové riešenie. Niektoré komody (napríklad z masívneho dreva) si o miesto v centre pozornosti vyslovene žiadajú. 
V ponuke je samozrejme celá séria širokých komôd s laminovaným povrchom v bielej či sivej farbe alebo sérii drevených dekorov. Časť výrobkov rôzne povrchy a farby vydarene kombinuje.
Ak vám po sťahovaní zostalo pár krabíc s predmetmi triedy “rôzne”, nájdite im miesto v niektorej z našich bezodných širokých komôd.
 

Inspirujte se

Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané

Kto by si nepamätal starodávne truhlice, ktoré mávali na povale naši prarodičia? Myslíte si, že im už odzvonilo? Práve naopak. Truhlice sa znova tešia veľkej popularite, pretože sa môžu stať nielen perfektnou dekoráciou do interiéru, ale navyše ide aj o funkčný kus náby…

Komoda do spálne. Ako si vybrať tú pravú?

Potrebujete v spálni úložný priestor, ktorý nezaberie veľa miesta? Stavte na komodu. Vyrába sa v najrôznejších rozmeroch a vždy vám poskytne dostatok priestoru na veci, ktoré potrebujete upratať. Navyše je krásnym reprezentatívnym kúskom a môže plniť viacero funkcií. Ak…

7 + 1 rád, ako na štýlovú predsieň

Priestor, ktorý zbadáme ako prvý, keď vstúpime do akéhokoľvek bytu či domu, hrá omnoho dôležitejšiu úlohu, než si možno myslíme. Nejde iba o štvorcové metre, kde sa vyzujeme a vyzlečieme si kabát. Vo svete dizajnu funguje predsieň ako pozdrav či predstavenie sa.

Filtry

Rozmer komody:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm