Úzke komody

Úzke komody ponúknu úložný priestor aj v tých najmenších miestnostiach. Čítať ďalej
Rozmer komody:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zatváranie prednej časti
Počet dverí/dvierok
Počet zásuviek
Zobraziť 181 produktov podľa Máme pre vás 181 produktov
Vôbec im neprekáža stáť v kúte, ochotne sa vojdú medzi dvere alebo okná aj do výklenkov v stene. Ak si zvolíte vyšší model, ponúknu vám veľa miesta na všetko, čo ste zatiaľ nemali kam dať. Zásuvky prajú predmetom neschopným tvoriť komíny, skrinky s dvierkami zase zloženým šatám, košom alebo krabiciam, do ktorých nemá mať prístup cudzie oko ani prach.
Nájdete aj komodu so sklopným vekom a bočnicou známou pod legendárnym pojmom perinák.
Otázku štýlu vyriešime ľahko. V ponuke máme úzke komody z masívu aj drevotriesky v pestrej škále farieb a dekorov, so zaujímavými podnožami, rúčkami a ďalšími ozdobnými detailmi. Uspejete, či hľadáte model pre mestský byt, vidiecku chalupu alebo modernú kanceláriu.
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Rozmer komody:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm