NOBILIA – FLASH

LAKOVANÝ LAMINÁT S ULTRA VYSOKÝM LESKOM

Ultra vysoký lesk celkom upúta pozornosť v kuchyni. Akcenty z nehrdzavejúcej ocele a bridlicovo sivej - a „wow“ efekt je zaručený.

4 FARBY

DECENTNÁ A VZNEŠENÁ ELEGANCIA

Diskrétne odtiene vytvoria s ultravysokým leskom elegantný a vznešený dojem

ODPORÚČANÉ ÚCHYTKY

MINIMALISTICKÝ DIZAJN

Vzhľadom na to, že predné plochy vo vysokom lesku sú v centre pozornosti, sú úchytKy skôr v pozadí. Skvelou alternatívou sú jemné úchytky v podobe lišty, prípadne relingovej úchytky.

PRACOVNÉ DOSKY

HARMONICKÉ KOMBINÁCIE

Striedanie kontrastu alebo skôr tón v tóne: Všetky pracovné dosky sú prispôsobené predným farbám. A čo imitácia mramoru alebo žuly? Vyberte si zo širokej ponuky.

ĎALŠIE ZVÝRAZNENIE

VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI VYBAVENIA - PRE INDIVIDUÁLNU KUCHYŇU

Navrhnite si Vašu kuchyňu s rôznymi funkciami a funkčnými detailmi úplne individuálne. Skvelou možnosťou je napríklad COLOR CONCEPT. Ďalšie možnosti sú napríklad kuchynské ostrovčeky, bary, osvetlenie alebo praktické regály.

DOKONALE OSVETLENÉ

Popri rôznych spotoch je LED- sklenená polica top. Farbu svetla môžete plynule regulovať.

PRAKTICKÉ ROZDELENIE

Praktické riešenie vnútorného usporiadania členíme na skrine a výsuvy. Tak bude aj ten najmenší priestor perfektne využitý.

DEKORATÍVNE PANELY NA ZVÝRAZNENIE

S panelmi dodávate aj malým výklenkom zvláštny nádych. Vyberte si z rôznych návrhov digitálnej tlače.

COLOR CONCEPT

Pridajte farbu podľa toho, čo máte radi s COLOR CONCEPT. Okrem čerstvých farieb, môžete oživiť kuchyňu betónovou a bronzovou imitáciou aj vzrušujúcimi dekormi dreva, rovnako ako studenou mramorovou, kamennou a kovovou optikou.