Domov / Nábytok / Postele

Lacné postele

Objavte naše lacné postele na skvelý spánok bez zbytočných nákladov. Kvalitný výber na pohodlný oddych. Vyberte si ešte dnes. Čítať ďalej

SPÁLŇOVÉ PROGRAMY

Spálňa je odpradávna oázou pokoja a harmónie, avšak vybrať správnu kombináciu farieb, tónov a štýlov môže byť náročnou úlohou. Ušetrite si preto čas a pozrite si sortiment premyslených spálňových zostáv, ktoré sme pre vás vybrali.
Všetky programy
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
Dĺžka
cm
cm
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Úložný priestor
Nočný stolík
Dodatočná špecifikácia
Zobraziť 411 produktů podle Máme pro vás 411 produktů
Rozsiahla ponuka lacných postelí
Cena je dôležité kritérium pri každom nákupe. Vysoká cena však nemusí vždy predurčovať vyššiu kvalitu výrobku. Aj kvalitná posteľ, môže byť lacná. A prečo kupovať zľavnené postele? Pretože sa to oplatí! Medzi zľavnenými posteľami nájdete kúsky za výhodné nižšie ceny, preto neváhajte a prejdite si našu aktuálnu ponuku lacných postelí. Vďaka tejto overenej stratégii si budete môcť zaobstarať novú posteľ za lákavo nízke ceny.

Vďaka rozsiahlej ponuke lacných postelí si prídete na svoje. Lacné jednolôžkové postele nájdu umiestnenie v detskej alebo študentskej izbeVáľandy s úložným priestorom sa hodia do každého interiéru. Niektoré váľandy ponúkajú možnosť rozkladania na dvojlôžko. A že jednolôžková posteľ je pre dvoch malá? Kúpte si lacnú manželskú posteľ.
Aj u lacných postelí si môžete vyberať v niekoľkých rozmeroch ako napr. 80x200, 140x200, 180x200, niektoré postele s vašimi deťmi dokonca aj „rastú“. Každý priestor je predurčený inej posteli. Ak bude posteľ pri stene, dajte prednosť váľande s postrannými doskami, je to praktické, stenu uchránite proti oteru a vy si zaistíte pohodlie pri napr. pozeraní na televíziu. Na manželskej posteli hľadajte zase vysoké čelo, ktoré bude situované smerom k stene a vám zaistí príjemné sedenie pri relaxácii. Praktické postele hľadajte medzi váľandami alebo sedačkami s úložným priestorom, tie vzdušné naopak bez neho.

Posteľ to nie je iba matrac položený na rošte. Posteľ to môže byť ozdoba vašej obývacej izby. Jednou z takýchto ozdôb je čalúnená posteľ. Lacné čalúnené postele sú ako vo verzii jednolôžkových váľand, tak aj vo verzii manželských postelí. Celočalúnené postele je možné navyše postaviť kamkoľvek, k stene alebo do stredu miestnosti.

Naše skúsenosti sú na vašej strane:
- Lacné neznamená nekvalitné.
- Ponúkame širokú ponuku produktov za skutočne výhodné ceny.

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm