Domov / Nábytok / Postele

Postele - výpredaj

Kvalitná posteľ, pol zdravia, mohla by znieť upravená verzia ľudovej múdrosti. Ako si vybrať správnu posteľ a neutratiť za ňu príliš? Výber postele nie je vôbec náročný. Čítať ďalej

SPÁLŇOVÉ PROGRAMY

Spálňa je odpradávna oázou pokoja a harmónie, avšak vybrať správnu kombináciu farieb, tónov a štýlov môže byť náročnou úlohou. Ušetrite si preto čas a pozrite si sortiment premyslených spálňových zostáv, ktoré sme pre vás vybrali.
Všetky programy
Štítky:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
Dĺžka
cm
cm
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Úložný priestor
Nočný stolík
Dodatočná špecifikácia
Zobraziť 47 produktov podľa Máme pre vás 47 produktov

Výpredajové postele

Snový spánok si môžete dopriať aj s posteľou z výpredaja
Uvedomiť si musíme tri základné kritériá, ktorými sú veľkosť, materiál a cena postele. Všetky spolu samozrejme do značnej miery súvisia a môžeme povedať, že cenu by sme nemali bezvýhradne uprednostňovať.
Z hľadiska materiálu môžeme väčšinou voliť medzi masívom, laminom, kovom a posteľou čalúnenou. Lamino patrí k materiálom najpoužívanejším. Jeho estetické kvality sa vyrovnajú pravému drevu a je viditeľne lacnejšie. Zaobstaranie postele z masívu sa vám oproti tomu za vyššiu obstarávaciu cenu odmení dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou. Prírodný materiál vnesie do vášho bytu neopakovateľnú vôňu a je vhodný aj pre alergikov.
Nielen do moderných interiérov sa hodí posteľ kovová. Tieto modely sú typické veľkou odolnosťou, jednoduchou údržbou aj netradičným vzhľadom. Môžete z nich ľahko vytvoriť dominantu každej spálne alebo ich naopak opticky trochu potlačiť. Nepôsobia tak robustne ako drevo, charakterizuje ich predovšetkým dojem akejsi vzdušnosti. Ideálnou príležitosťou na zakúpenie tohto typu postelí za zvýhodnenú cenu je práve nákup vo výpredaji.

Doprajte si snový spánok
Stále obľúbenou klasikou sú aj čalúnené postele. Sú veľmi pohodlné, nie je potrebné zároveň s nimi už riešiť nákup matraca a voľba poťahového materiálu uspokojí vkus prakticky každého nakupujúceho. Dokonale ich zladíte so spálňou v akomkoľvek štýle. Špecifickým typom čalúnených postelí sú vysoké lôžka typu boxspring.
V prípade, že spíte sami a nevyžadujete ani extrémne množstvo priestoru, zvoľte klasické jednolôžko 90x200 cm. Pre páry alebo pre jedincov, ktorí si potrpia na skutočný komfort, sú na trhu dostupné dvojlôžka s rozmerom 180x200 cm. Ak naopak s miestom v spálni doslova bojujete, počítajte s tým aj pri voľbe postele a zvoľte tú, ktorá má v sebe integrovaný úložný priestor. Hodí sa na sezónne veci alebo na uskladnenie perín alebo obliečok.
Vďaka výpredajom navyše neutratíte za posteľ príliš. Jednolôžka aj dvojlôžka z rôznych materiálov teraz zaobstaráte so zľavou.

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Štítky:
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm