Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

Domov / MAGAZÍN / BÝVAME / Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?
Publikováno: 16. 05. 2020
Bývanie zahraničných celebrít niekedy hraničí s pompéznosťou. Nájdu sa však medzi nimi aj také, ktoré interiérový dizajn považujú za svoj koníček alebo prinajmenšom vedia, že vkus si za peniaze nekúpite, a preto spojili svoje sily so známymi dizajnérmi, ktorí sa postarali o zaujímavý výsledok.

EKLEKTICKÉ BÝVANIE V ŠTÝLE KYLIE JENNEROVEJ


Kylie Jennerová patrí k celebritnému klanu Kardashianovcov a len na Instagrame ju sleduje viac ako 155 miliónov ľudí. Najmladšia miliardárka na svete, ktorá svoje podnikanie postavila na kozmetike s vlastným menom a tvárou, zverila interiér svojho domu Hidden Ridge do rúk dizajnéra Martyna Lawrencea Bullarda. Trvala na tom, že v eklektickom interiéri s vintage prvkami a kúskami od Toma Dixona či Indie Mahdaviovej musí byť plno ružovej farby (charakteristickej pre jej rúže). Tak sa ružová ocitla na kožených jedálenských stoličkách, ako farba podsvietenia baru aj na obrazoch. Čím sa u nej okrem toho inšpirovať? Dokonale roztriedeným šatníkom, neónovými nápismi na stenách, obrazmi a grafikami, ale aj pohovkou odetou do buklé látky.
Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

HARMÓNIA BIELEJ A SIVEJ V PODANÍ REESE WITHERSPOONOVEJ

Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

Herečka Reese Witherspoonová má k interiérovému dizajnu blízko – je i producentkou šou Home Edit pre Netflix, zameranej na upratovanie a organizovanie domácností v štýle Marie Kondovej. Zároveň sa označuje za fanúšičku rôznych relácií o bývaní a premenách domov a bytov. Zo sveta kamier rada uniká do svojho pokojného domova v Kalifornii, ktorý charakterizujú odtiene šedej a modrej farby. Za zmienku stojí aj jej kuchyňa, na celebritu možno až príliš obyčajná, ale pre „smrteľníkov“ stále inšpirujúca. Kombinácia bielych a sivých skriniek, kazetové frézovanie a lesklé obklady Metro na mieste kuchynskej zásteny si nájdu miesto aj v našich domácnostiach.

VINTAGE KÚSKY U LENY DUNHAMOVEJ


Ak by sme chceli Lenu Dunhamovú vtesnať do nejakých škatuliek, označili by sme ju za americkú herečku, scenáristku, producentku, režisérku aj komičku. Je známa svojím neortodoxným zmýšľaním, ktoré v Hollywoode búra mýtus krásy. Táto charakteristika vystihuje aj jej byt vo West Village, ktorého interiér zverila do rúk dizajnérky Ariel Okinovej. Štýl bytu v angličtine pomenovaný ako „Granny Chic“ charakterizujú vintage nábytok, dekorácie osobného charakteru, umelecké diela na stenách (jej otec je maliar) a paleta pastelových farieb od ružovej až po zelenú. Zamerajte sa podobne ako Lena na detail – vzory na textíliách, monogramy vyšité na uterákoch, vankúše s vlastným dizajnom (u Leny ilustrácia mačky od jej tetovača) alebo solitér v podobe starožitného kúska.
Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

DIANE KEATON ZAMILOVANÁ DO RUSTIKÁLNOSTI

Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

Okrem toho, že je Diane Keaton známou herečkou a režisérkou, je aj celoživotnou milovníčkou architektúry a dizajnu. A ako priznáva, je aj závislá od Pinterestu a krásnych obrázkov interiérov na ňom. A práve inšpirácia touto platformou mala hlavné slovo pri renovácii domu v Los Angeles. Farby v ňom sa zameriavajú na čiernu, bielu a sivú a ladia so starou tehlou, kovom a nábytkom v rustikálnom štýle. Jedinečnosť a fotogenickosť interiérov sa ukázali aj počas fotenia knihy Dom, ktorý postavil Pinterest. Kniha zachytáva práve atmosféru rustikálnej farmy, ktorú Diane vytvorila v spolupráci s interiérovými dizajnérmi. „Cesta do vášho vysnívaného domu je ako samotný život... Bez ohľadu na to, ako ho skrátite, tento proces je plný kompromisov, zlyhaní aj neúspechov. Vedieť to, aj tak do toho idem znova,“ vyznala sa v knihe.
Publikováno: 16. 05. 2020
Autor článku: SCONTO Nábytok

MAGAZÍN

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.
všetky články
Čo s izbou, keď sa z dieťaťa stane tínedžer?

Čo s izbou, keď sa z dieťaťa stane tínedžer?

Zariadili ste krásnu izbičku pre vašu princezničku či malého nezbedníka, ale dnes už vášho potomka akosi neoslovuje? Keď sa z dieťaťa stane tínedžer, objavia sa indi…
Čítať ďalej
Toppery – kedy sa vám zídu?

Toppery – kedy sa vám zídu?

Ak ste si kúpili nový matrac, určite vám ležalo na srdci, aby bol nielen pohodlný, ale aj trvácny. Možno netušíte, že komfort počas spánku a životnosť matraca môže z…
Čítať ďalej
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií