Domov / MAGAZÍN / BÝVAME / Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

16. 05. 2020, SCONTO Nábytok
Bývanie zahraničných celebrít niekedy hraničí s pompéznosťou. Nájdu sa však medzi nimi aj také, ktoré interiérový dizajn považujú za svoj koníček alebo prinajmenšom vedia, že vkus si za peniaze nekúpite, a preto spojili svoje sily so známymi dizajnérmi, ktorí sa postarali o zaujímavý výsledok.

EKLEKTICKÉ BÝVANIE V ŠTÝLE KYLIE JENNEROVEJ


Kylie Jennerová patrí k celebritnému klanu Kardashianovcov a len na Instagrame ju sleduje viac ako 155 miliónov ľudí. Najmladšia miliardárka na svete, ktorá svoje podnikanie postavila na kozmetike s vlastným menom a tvárou, zverila interiér svojho domu Hidden Ridge do rúk dizajnéra Martyna Lawrencea Bullarda. Trvala na tom, že v eklektickom interiéri s vintage prvkami a kúskami od Toma Dixona či Indie Mahdaviovej musí byť plno ružovej farby (charakteristickej pre jej rúže). Tak sa ružová ocitla na kožených jedálenských stoličkách, ako farba podsvietenia baru aj na obrazoch. Čím sa u nej okrem toho inšpirovať? Dokonale roztriedeným šatníkom, neónovými nápismi na stenách, obrazmi a grafikami, ale aj pohovkou odetou do buklé látky.
Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

HARMÓNIA BIELEJ A SIVEJ V PODANÍ REESE WITHERSPOONOVEJ

Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

Herečka Reese Witherspoonová má k interiérovému dizajnu blízko – je i producentkou šou Home Edit pre Netflix, zameranej na upratovanie a organizovanie domácností v štýle Marie Kondovej. Zároveň sa označuje za fanúšičku rôznych relácií o bývaní a premenách domov a bytov. Zo sveta kamier rada uniká do svojho pokojného domova v Kalifornii, ktorý charakterizujú odtiene šedej a modrej farby. Za zmienku stojí aj jej kuchyňa, na celebritu možno až príliš obyčajná, ale pre „smrteľníkov“ stále inšpirujúca. Kombinácia bielych a sivých skriniek, kazetové frézovanie a lesklé obklady Metro na mieste kuchynskej zásteny si nájdu miesto aj v našich domácnostiach.

VINTAGE KÚSKY U LENY DUNHAMOVEJ


Ak by sme chceli Lenu Dunhamovú vtesnať do nejakých škatuliek, označili by sme ju za americkú herečku, scenáristku, producentku, režisérku aj komičku. Je známa svojím neortodoxným zmýšľaním, ktoré v Hollywoode búra mýtus krásy. Táto charakteristika vystihuje aj jej byt vo West Village, ktorého interiér zverila do rúk dizajnérky Ariel Okinovej. Štýl bytu v angličtine pomenovaný ako „Granny Chic“ charakterizujú vintage nábytok, dekorácie osobného charakteru, umelecké diela na stenách (jej otec je maliar) a paleta pastelových farieb od ružovej až po zelenú. Zamerajte sa podobne ako Lena na detail – vzory na textíliách, monogramy vyšité na uterákoch, vankúše s vlastným dizajnom (u Leny ilustrácia mačky od jej tetovača) alebo solitér v podobe starožitného kúska.
Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

DIANE KEATON ZAMILOVANÁ DO RUSTIKÁLNOSTI

Ktorý z interiérov celebrít najviac zodpovedá vášmu vkusu?

Okrem toho, že je Diane Keaton známou herečkou a režisérkou, je aj celoživotnou milovníčkou architektúry a dizajnu. A ako priznáva, je aj závislá od Pinterestu a krásnych obrázkov interiérov na ňom. A práve inšpirácia touto platformou mala hlavné slovo pri renovácii domu v Los Angeles. Farby v ňom sa zameriavajú na čiernu, bielu a sivú a ladia so starou tehlou, kovom a nábytkom v rustikálnom štýle. Jedinečnosť a fotogenickosť interiérov sa ukázali aj počas fotenia knihy Dom, ktorý postavil Pinterest. Kniha zachytáva práve atmosféru rustikálnej farmy, ktorú Diane vytvorila v spolupráci s interiérovými dizajnérmi. „Cesta do vášho vysnívaného domu je ako samotný život... Bez ohľadu na to, ako ho skrátite, tento proces je plný kompromisov, zlyhaní aj neúspechov. Vedieť to, aj tak do toho idem znova,“ vyznala sa v knihe.

Čítajte tiež

Ukázať ďalšie články

Svetloplachý hmyz milujúci vlhké prostredie? To je švehla

Švehla nehryzie a nie je pre človeka nebezpečná. Je však signálom, že máte doma vyššiu vlhkosť. A vlhkosť ide ruka v ruke s tvorbou plesní, čo znamená ohrozenie vášh…

Ako usušiť kvety a naaranžovať ich do kytíc?

Kvety sú dekorácia, ktorá si nájde miesto v každej domácnosti. Ich krásu si môžete užívať celoročne, stačí sa naučiť, ako kvety správne sušiť a aranžovať do vázy. Mô…