Domov / MAGAZÍN / ZARIAĎUJEME / 10 pravidiel dizajnovania interiéru

10 pravidiel dizajnovania interiéru

11. 08. 2022, SCONTO Nábytok
Jednoduché, ale zato dôležité pravidlá dizajnovania interiéru by mal poznať každý, kto stavia, zariaďuje alebo už býva a nie je spokojný s tým, ako sa vo svojom dome či byte cíti. Ich osvojením ľahšie dosiahnete ako príjemnú atmosféru, tak aj efektívnejšie využitie priestoru.
V infografike vám prinášame prehľad, v ktorom zhŕňame kľúčové zásady zariaďovania interiéru. Dozviete sa napríklad, na čo myslieť pri práci s priestorom, čím dosiahnuť harmóniu či ako kombinovať farby a nábytok s doplnkami tak, aby ste dospeli k bývaniu, ktoré bude pekné a komfortné.
Rovnako dôležité, ako sú tipy na dizajn domácnosti, sú aj rady, akým chybám sa vyhnúť pri zariaďovaní interiéru. V našom magazíne sme pre vás spísali tie najdôležitejšie body, aby ste na nič nezabudli a mohli si užívať komfort vášho bývania.

Čítajte tiež

Ukázať ďalšie články

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkci…

5 dôležitých bodov pri výbere šatníkovej skrine do detskej izby

Výber skrine do detskej izby si vyžaduje starostlivý prístup. Najdôležitejšia je bezpečnosť a zdravotná neškodnosť. Nasleduje variabilita, vďaka ktorej sa bude skriň…