Domov / MAGAZÍN / ZARIAĎUJEME / 10 pravidiel dizajnovania interiéru

10 pravidiel dizajnovania interiéru

11. 08. 2022, SCONTO Nábytok
Jednoduché, ale zato dôležité pravidlá dizajnovania interiéru by mal poznať každý, kto stavia, zariaďuje alebo už býva a nie je spokojný s tým, ako sa vo svojom dome či byte cíti. Ich osvojením ľahšie dosiahnete ako príjemnú atmosféru, tak aj efektívnejšie využitie priestoru.
V infografike vám prinášame prehľad, v ktorom zhŕňame kľúčové zásady zariaďovania interiéru. Dozviete sa napríklad, na čo myslieť pri práci s priestorom, čím dosiahnuť harmóniu či ako kombinovať farby a nábytok s doplnkami tak, aby ste dospeli k bývaniu, ktoré bude pekné a komfortné.
Rovnako dôležité, ako sú tipy na dizajn domácnosti, sú aj rady, akým chybám sa vyhnúť pri zariaďovaní interiéru. V našom magazíne sme pre vás spísali tie najdôležitejšie body, aby ste na nič nezabudli a mohli si užívať komfort vášho bývania.

Čítajte tiež

Ukázať ďalšie články

Kupujeme pre bábätká: detská postieľka a prebaľovací pult

Čakáte prírastok a chcete svojej ratolesti pripraviť útulnú a zároveň funkčnú detskú izbičku? K dôležitým veciam, ktoré sú súčasťou výbavy domácností s novorodencom,…

Tipy na zariadenie obývačky, ak radi meníte atmosféru izby

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí milujú zmeny? Ani vás nadlho neuspokojí aktuálny vzhľad obývacej izby a po krátkom čase už rozmýšľate, čo upraviť? Pôsobivý redizajn nem…