Vážení zákazníci, z dôvodu štátneho sviatku budú dňa 1.11.2020 naše obchodné domy zatvorené. Na nákup neváhajte využiť náš e-shop.

Komody pre milovníkov vintage štýlu

Domov / MAGAZÍN / ZARIAĎUJEME / Komody pre milovníkov vintage štýlu
Komoda je nezameniteľný kus nábytku, ktorý si nájde svoje miesto v obývačke, na chodbe, v kúpeľni aj v spálni. Môže mať veľa podôb. Na svoje si, samozrejme, prídu aj fanúšikovia vintage štýlu. Ak medzi nich patríte, nenechajte si ujsť naše tipy na praktické komody s atmosférou starých čias.
Máloktorý kus nábytku v interiéri je taký využiteľný a zároveň vie byť vizuálne príťažlivý. Komoda pôvodne vznikla z jednoduchej truhlice, do ktorej sa odkladalo šatstvo alebo bielizeň a mala tri zásuvky.

Svojím názvom odkazuje na pohodlnosť – pochádza z francúzskeho slovíčka comode. Komody boli pôvodne zdobené intarziou, dyhované exotickými dyhami či vykladané drahými kovmi. Preto sa pekne vynímali v spoločenských miestnostiach. Tiež však poslúžili ako nočné stolíky. Dnes je členenie komôd rozmanitejšie, na trhu nenájdeme len tie trojzásuvkové. Stále však platí, že tento nábytok je zaujímavým solitérom, ktorý by nemal zostať skrytý pred zrakmi návštev.
Komoda LIMA 20

VINTAGE KOMODY MNOHÝCH TVÁRÍ

Pokiaľ sa obzeráte po malej komode, päťzásuvková komoda LISABON vás okrem rozmerov zaujme aj bielou farbou, ktorú kombinuje s dreveným dekorom hornej dosky a tiež kovovými úchytkami, ktoré zvýrazňujú dizajn. Výrazná vintage komoda YOU s dekorom písma s jemnou podkladovou patinou bude v priestore ladiť s industriálnymi prvkami. Krásna trojzásuvková televízna komoda MONACO sa vyznačuje mierne romantickým vzhľadom a tiež korpusom z masívneho dreva, ktorý je pripravený uniesť vaše domáce kino s celým príslušenstvom.
Komody pre milovníkov vintage štýlu
Komody pre milovníkov vintage štýlu
Komodu môžete použiť aj namiesto nočného stolíka alebo do kúpeľne, príkladom je JASMIN s jednou zásuvkou a dvierkami. Ak sa nebránite efektu starého, znovu použitého dreva, dobrým tipom pre vás bude komoda CLIF. Má širokú zásuvku, otvorené police a v spodnej časti je za dvierkami rozdelená priečkou. V tomto modernom vintage štýle ju nájdete v piatich rôznych veľkostiach s odlišným usporiadaním zásuviek a políc.
Komody pre milovníkov vintage štýlu

MAGAZÍN

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.
všetky články
Vyberáme si jednolôžkovú posteľ

Vyberáme si jednolôžkovú posteľ

Jednolôžkové postele sú zvyčajne súčasťou detských a študentských izieb, využitie však nájdu aj v hosťovských izbách, pracovniach či menších bytoch, ktoré obývajú sl…
Čítať ďalej
Oživte izbu geometrickými tvarmi

Oživte izbu geometrickými tvarmi

Geometrické tvary sú v interiérovom dizajne veľmi obľúbené. Kruhy, štvorce, obdĺžniky, trojuholníky, rôzne krivky a ich kombinácie v nespočetnom množstve farieb využ…
Čítať ďalej
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií